Temel olarak masif parke ahşap parkenin kendisidir. masif parke %100 doğal olup üretim safhalarında herhangi bir kimyasal madde kullanılmamak ta ve insan sağlığına zarar verebilecek hiçbir madde içermemektedir. Masif parkeler çevre dostu ve geri dönüşümlüdür. 
Zemin döşeme malzemeleri arasında en çok tercih edilen parke çeşitlerinden biri ahşap masif parkedir. Uzun ömürlü olması, ısı ve ses izalosyonu sağlaması, sistre olabilmesinden dolayı masif parke günümüzde de sıklıkla kullanılmaya devam etmektedir.
 
   Masif parke üretimi, dayanıklı, uzun ömürlü ve sert ağaçlardan yapılmaktadır. Üzerinde 8 – 12 mm sistre payı olması sebebiyle uzun seneler boyunca sağlıklı yapısını ve ilk günkü görünümünü korur. Maliyeti, özellikle uzun boylarında, laminat ve lamine parkeye nazaran daha yüksek olmasına rağmen, bir çok mekân ve iş yeri için tercih sebebi olmaya devam etmektedir. 
 
   Masif parkeler klasik parke olarak ; 5 cm * 30 cm meşe , kayın ( gürgen ), kestane , dişbudak , akçaağaç gibi ağaç türlerinden imalatını yapmaktayız. 
 
  Geniş ürün yelpazesi ile hayal ettiğiniz tüm dekoratif ihtiyaçlarınızı yılların getirdiği tecrübemizle karşılamaktan mutluluk duyacağız..